Oceanstone.pl » Katalog Produktów » Fornir Kamienny » Panele samoprzylepne » Panel Samoprzylepny Gold Green 60 x 15 cm

Panel Samoprzylepny Gold Green 60 x 15 cm

SKU: BAEC-7360C_20191120105413 Kategoria:

Panel samoprzylepny Gold Green

Panel samoprzylepny wykonany jest z bardzo cienkiej warstwy kamienia naturalnego. Nadaje się on do stosowania we wnętrzach, a montowanie go jest niezwykle proste. Ponadto, jest on lekki, poręczny i dość giętki, co czyni jego używanie jeszcze łatwiejszym. To świetny sposób na udekorowanie ściany i zaaranżowanie przestrzeni w praktycznie dowolnym stylu. Kupując tego rodzaju artykuł, klient nie musi kłopotać się o nic innego – ponieważ panel jest samoprzylepny, odpada kwestia zaprawy czy kleju.

Panel samoprzylepny z kamienia naturalnego – zastosowanie

Produkt ten stosuje się w zasadzie w jakichkolwiek wnętrzach na zróżnicowanych powierzchniach – malowanych ścianach, płytkach ceramicznych czy też gipsowych płytach. Panelami samoprzylepnymi łatwo można odświeżyć sypialnię, salon lub gabinet, gdzie umożliwiają stworzenie niezwykłej atmosfery stylu. W kuchni dobrym pomysłem będzie użycie ich na przykład do ozdoby ściany między szafkami. Z powodzeniem wykorzystuje się je także w saunach i łazienkach, jako że wilgoć nie wpływa na nie negatywnie. Sprawdzają się też jako piękna dekoracja ścian na korytarzu lub przedpokoju. Możliwości jest naprawdę wiele, da się zatem w zasadzie dowolnie wymyślać niepowtarzalne aranżacje z wykorzystaniem panelu samoprzylepnego.

Montaż

Zamontowanie produktu nie jest zbyt kłopotliwe. Zadbanie o podłoże sprowadza się praktycznie tylko do wyczyszczenia go z kurzu. Następnie trzeba wykonać niezbędne pomiary, a później można zabrać się do pracy. Wystarczy usunąć z panelu jego część chroniącą i idealnie równo przymocować go do ściany, silnie przyciskając. Ewentualne przycinanie produktu najprościej będzie wykonać przy wykorzystaniu szlifierki kątowej albo piły ukośnicy. Gdyby stało się tak, że jeden z paneli zostanie źle przyklejony, nie ma powodu do zmartwień – da się odkleić go, używając szpachli, a potem przykleić go jeszcze raz, posmarowawszy go uprzednio klejem montażowym. To wszystko! Zabieg ten jest tak łatwy, że niemal każdy bez spokojnie go opanuje.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na panele samoprzylepne 

Waga3 kg