Oceanstone.pl » Katalog Produktów » Fornir Kamienny » Panele samoprzylepne » Panel Samoprzylepny Black Shimmer 60 x 15 cm

Panel Samoprzylepny Black Shimmer 60 x 15 cm

SKU: BAEC-7360C_20191120105905 Kategoria:

Wygodne, a jednocześnie modne rozwiązania w aranżacji wnętrz są dziś niezwykle cenione. To właśnie z tego powodu coraz bardziej popularne są samoprzylepne panele z kamienia naturalnego. Dają one bowiem możliwość szybkiej, łatwej i efektownej ozdoby ścian, a poza tym dostępne są w wielu zróżnicowanych kolorach. Dobrym pomysłem będzie więc zastanowienie się nad zakupem tego typu produktu, aby móc skorzystać z jego licznych walorów.

Panel samoprzylepny Black Shimmer

Panel samoprzylepny to po prostu cienka warstwa kamienia naturalnego. Nadaje się on do stosowania we wnętrzach, a kładzenie go jest bardzo proste. Co więcej, charakteryzuje się on małą wagą, poręcznością i stosunkową giętkością, co tym bardziej ułatwia jego używanie. To rewelacyjny sposób na ozdobienie ściany i urządzenie pomieszczenia w niemal jakimkolwiek stylu. Decydując się na zakup takiego artykułu, klient nie musi troszczyć się o nic innego – ponieważ panel jest samoprzylepny, odpada kwestia zaprawy albo kleju.

Panel Samoprzylepny z kamienia naturalnego – zastosowanie

Produkt ten nadaje się do stosowania praktycznie we wszystkich pomieszczeniach na zróżnicowanych powierzchniach – wykończonych farbą ścianach, płytkach ceramicznych czy też gipsowych płytach. Panelami samoprzylepnymi bez problemu da się udekorować sypialnię, salon lub gabinet, gdzie pozwolą stworzyć unikalną atmosferę stylu. W kuchni warto użyć ich na przykład do wykończenia ściany między szafkami. Często wykorzystuje się je także w saunach oraz łazienkach, jako że wilgoć nie wpływa na nie negatywnie. Sprawdzą się też w postaci fantastycznej dekoracji ścian na przedpokoju albo korytarzu. Możliwości jest dużo, da się zatem w zasadzie bez ograniczeń tworzyć unikalne aranżacje z wykorzystaniem panelu samoprzylepnego.

Panel Samoprzylepny z kamienia naturalnego- montaż 

Montaż produktu jest bardzo prosty. Zadbanie o podłoże sprowadza się w zasadzie tylko do wyczyszczenia go z kurzu. Następnie trzeba wykonać niezbędne pomiary, a później można przystąpić do pracy. Wystarczy usunąć z panelu jego część chroniącą i idealnie równo przyłożyć go do ściany, należycie przyciskając. Ewentualne docinanie produktu najlepiej wykonać przy wykorzystaniu szlifierki kątowej lub piły ukośnicy. Jeżeli jeden z paneli zostanie źle przyklejony, nie ma powodu do zdenerwowania – da się usunąć go, używając szpachelki, po czym przykleić go ponownie, smarując go najpierw klejem montażowym. To wszystko! Montaż jest tak prosty, że niemal każdy bez spokojnie sobie z nim poradzi.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na panele samoprzylepne 

Waga3 kg