Oceanstone.pl » Katalog Produktów » Fornir Kamienny » Panele samoprzylepne » Panel Samoprzylepny South Grey 60 x 15 cm

Panel Samoprzylepny South Grey 60 x 15 cm

SKU: BAEC-7360C_20191120104129 Kategoria:

Funkcjonalne, a zarazem modne rozwiązania w aranżacji przestrzeni są współcześnie niebywale doceniane. To właśnie dlatego coraz częściej stosowane są samoprzylepne panele z kamienia naturalnego. Dają one bowiem możliwość szybkiej, łatwej i pięknej ozdoby ścian, a do tego dostać je można w wielu rozmaitych wzorach. Warto rozważyć zakup tego typu produktu, aby móc zachwycić się jego licznymi walorami.

Panel samoprzylepny South Grey

Panel samoprzylepny wyprodukowany jest z cienkiej warstwy naturalnego kamienia. Nadaje się on do stosowania we wnętrzach, a jego montaż jest bardzo prosty. Poza tym, jest on lekki, poręczny i dość giętki, co jeszcze bardziej ułatwia jego używanie. To doskonały pomysł na udekorowanie ściany i zaaranżowanie pokoju w niemal każdym stylu. Decydując się na zakup takiego artykułu, nie trzeba troszczyć się o nic więcej – jako że panel jest samoprzylepny, wykluczona zostaje kwestia zaprawy i kleju.

Panel samoprzylepny z kamienia naturalnego – zastosowanie

Produkt ten stosuje się praktycznie w jakichkolwiek wnętrzach na wielu różnych powierzchniach – malowanych ścianach, płytach gipsowych albo płytkach ceramicznych. Panelami samoprzylepnymi bez problemu można odmienić salon, sypialnię i gabinet, gdzie umożliwiają stworzenie fantastycznej atmosfery elegancji. W kuchni warto użyć ich na przykład do wykończenia ściany między szafkami. Często wykorzystuje się je również w saunach i łazienkach, jako że wilgoć nie ma na nie negatywnego wpływu. Sprawdzą się też w postaci fantastycznej dekoracji ścian na przedpokoju albo korytarzu. Pomysłów jest mnóstwo, da się zatem właściwie bez ograniczeń opracowywać niepowtarzalne aranżacje z wykorzystaniem panelu samoprzylepnego.

Panel samoprzylepny – montaż

Zamontowanie produktu nie jest zbyt skomplikowane. Przygotowanie podłoża sprowadza się praktycznie tylko do wytarcia z niego kurzu. Potem należy wykonać wymagane pomiary, a później można przystąpić do pracy. Wystarczy oderwać od panelu jego część chroniącą i precyzyjnie przymocować go do ściany, należycie przyciskając. Potrzebne docinanie produktu najszybciej będzie wykonać przy pomocy szlifierki kątowej lub piły ukośnicy. Jeżeli jakiś panel zostanie krzywo przyklejony, nie ma powodu do zmartwień – można oderwać go, używając szpachelki, po czym przykleić go jeszcze raz, smarując go uprzednio klejem montażowym. I tyle! Montaż jest tak nieskomplikowany, że właściwie każdy bez problemu go opanuje.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na panele samoprzylepne 

Waga3 kg