Oceanstone.pl » Katalog Produktów » Fornir Kamienny » Panele samoprzylepne » Panel Samoprzylepny Teak Wood 60 x 15 cm

Panel Samoprzylepny Teak Wood 60 x 15 cm

SKU: BAEC-7360C_20191120110146 Kategoria:

Praktyczne, a jednocześnie gustowne rozwiązania w projektowaniu pomieszczeń są w dzisiejszych czasach niezwykle cenione. To właśnie dlatego coraz większą popularność zyskują panele samoprzylepne z kamienia naturalnego. Dają one bowiem możliwość szybkiej, nieskomplikowanej i pięknej ozdoby ścian, a poza tym kupić je można w wielu zróżnicowanych kolorach. Dobrym pomysłem będzie więc zastanowienie się nad zakupem tego typu produktu, aby móc cieszyć się jego licznymi walorami.


Panel samoprzylepny Teak Wood

Panel samoprzylepny to po prostu cienka warstwa naturalnego kamienia. Nadaje się on do stosowania we wnętrzach, a kładzenie go jest bardzo proste. Poza tym, jest on lekki, poręczny i dość giętki, co czyni jego używanie jeszcze bardziej przystępnym. To świetny sposób na odmienienie wyglądu ściany i urządzenie pokoju w praktycznie każdym stylu. Kupując taki artykuł, nie trzeba troszczyć się o nic innego – jako że panel jest samoprzylepny, wykluczona zostaje sprawa zaprawy i kleju.

Panel Samoprzylepny z kamienia naturalnego – zastosowanie

Artykuł ten stosuje się praktycznie w jakichkolwiek wnętrzach na zróżnicowanych powierzchniach – pomalowanych ścianach, płytach gipsowych albo płytkach ceramicznych. Panelami samoprzylepnymi bez problemu można odświeżyć salon, sypialnię i gabinet, gdzie pozwolą stworzyć unikalną atmosferę elegancji. W kuchni warto użyć ich na przykład do ozdoby ścian między szafkami. Nierzadko wykorzystuje się je również w saunach lub łazienkach, gdyż wilgoć nie ma na nie negatywnego wpływu. Sprawdzają się też w formie efektownej dekoracji ścian na korytarzu lub przedpokoju. Opcji jest dużo, można więc w zasadzie dowolnie opracowywać oryginalne aranżacje z panelem samoprzylepnym w roli głównej.

Panel Samoprzylepny z kamienia naturalnego- montaż 

Montaż produktu jest bardzo prosty. Przygotowanie podłoża sprowadza się praktycznie tylko do wytarcia z niego kurzu. W kolejnym kroku należy przeprowadzić niezbędne pomiary, po czym można wziąć się do pracy. Wystarczy usunąć z panelu jego część ochronną i dokładnie przykleić go do ściany, silnie dociskając. Ewentualne docinanie produktu najlepiej wykonać przy pomocy szlifierki kątowej albo piły ukośnicy. Jeśli któryś panel zostanie źle zamocowany, nie ma powodu do zdenerwowania – da się usunąć go, używając szpachli, po czym przykleić go jeszcze raz, smarując go uprzednio klejem montażowym. To wszystko! Proces ten jest tak łatwy, że niemal każdy bez spokojnie da sobie z nim radę.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na panele samoprzylepne 

Waga3 kg