Oceanstone.pl » Katalog Produktów » Fornir Kamienny » Panele samoprzylepne » Panel Samoprzylepny Gold 60 x 15 cm

Panel Samoprzylepny Gold 60 x 15 cm

SKU: BAEC-7360C_20191120110035 Kategoria:

Panel samoprzylepny GOLD

Panel samoprzylepny wytworzony został z cienkiej warstwy kamienia naturalnego. Stosuje się go we wnętrzach, a jego montaż jest niezwykle prosty. Poza tym, jest on lekki, poręczny i dość elastyczny, co tym bardziej ułatwia jego wykorzystanie. To doskonały pomysł na ozdobienie ściany i zaaranżowanie pomieszczenia w praktycznie dowolnym stylu. Nabywając tego rodzaju artykuł, nie trzeba martwić się o nic innego – z racji tego, że panel jest samoprzylepny, odpada sprawa zaprawy czy kleju.

Panel samoprzylepny z kamienia naturalnego – gdzie można stosować ?

Artykuł ten stosuje się właściwie w jakichkolwiek pomieszczeniach na rozmaitych powierzchniach – malowanych ścianach, płytkach ceramicznych czy też gipsowych płytach. Panelami samoprzylepnymi łatwo można odświeżyć salon, sypialnię oraz gabinet, gdzie pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę stylu. W kuchni warto użyć ich na przykład do ozdoby ścian pod wiszącymi szafkami. Z powodzeniem wykorzystuje się je również w saunach oraz łazienkach, ponieważ wilgoć nie wpływa na nie negatywnie. Sprawdzają się też w formie fantastycznej dekoracji ścian na przedpokoju lub korytarzu. Opcji jest mnóstwo, można zatem niemal bez ograniczeń projektować unikalne aranżacje z panelem samoprzylepnym stanowiącym wspaniałą ozdobę.

Panele samoprzylepne na ścianę – montaż

Zamontowanie produktu nie jest zbyt kłopotliwe. Zadbanie o podłoże sprowadza się praktycznie jedynie do przetarcia go z kurzu. Po tym zabiegu trzeba przeprowadzić niezbędne pomiary, a później można wziąć się do pracy. Wystarczy usunąć z panelu jego część chroniącą i idealnie równo przymocować go do ściany, mocno dociskając. Potrzebne docinanie produktu najszybciej będzie wykonać przy wykorzystaniu szlifierki kątowej albo piły ukośnicy. Jeśli jeden z paneli zostanie krzywo przyklejony, nie ma powodu do obaw – da się usunąć go, używając szpachelki, po czym przykleić go na nowo, posmarowawszy go wcześniej klejem montażowym. To wszystko! Montaż jest tak łatwy, że właściwie każdy bez problemu da sobie z nim radę.

Panel samoprzylepny z kamienia naturalnego to doskonały artykuł dla osób, które cenią sobie stylowe i praktyczne rozwiązania. Daje możliwość, aby błyskawicznie i bez zbędnych komplikacji odświeżyć pomieszczenie i nadać mu unikalnego charakteru. To fantastyczny pomysł na aranżację jakiejkolwiek przestrzeni.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na panele samoprzylepne 

Waga3 kg