Oceanstone.pl » Katalog Produktów » Fornir Kamienny » Fornir kamienny Black Slate Gold 122x244x0,2 cm
Promocja!

Fornir kamienny Black Slate Gold 122x244x0,2 cm

SKU: 386D-570B8-2_20220713205459 Kategoria:

Elastyczny fornir kamienny Black Slate

Polacy na różne sposoby wykańczają pomieszczenia oraz zdobią meble. Fornir kamienny stał się popularnym materiałem. Nie plastik, nie sztuczne marmury, lecz właśnie elastyczny fornir kamienny. Obecnie forniry kamienne biją rekordy popularności, ponieważ mają wiele zalet, są efektowne oraz innowacyjne.

Projektanci polecają go klientom i pokazują w jaki sposób można uzyskać wyjątkowe wnętrze dzięki temu materiałowi. Polacy lubią efektowne wnętrza i nowoczesne, lecz ekologiczne materiały.

Fornir kamienny to doskonała jakość w dobrej cenie. Cienie arkusze forniru kamiennego to trwałość kamienia, lecz o wiele większa lekkość. Arkusze są bardzo cienkie i lekki, mają od 1 do 2 milimetrów, są dobre do wykładania ścian zewnętrznych willi czy ścian w środku domu.

Forniry są dobrym sposobem na dodanie koloru oraz różnorodnych struktur. Kolory są różne – od jasnej szarości przez brąz czy złoto aż do ciemnej szarości i czerni. Wzory są różnorodne, ponieważ kamień także jest różnorodny – nie ma dwóch identycznych kamieni.

Arkusze są cienkie, ale wytrzymałe i elastyczne, nie ulegają zniszczeniu po roku czy dwóch. Współczesny klient pragnie trwałości i może ją mieć. Kamienny fornir daje niepowtarzalność, trwałość i wytrzymałość które przypadną konsumentom do gustu. Architekci i projektanci dawno już docenili jakość takich materiałów, chcą, by klienci byli zadowoleni z takiego wykończenia. 

Jakie zalety ma fornir kamienny?

Jest ich wiele:

*trwałość

*elegancja

*wodoodporność

*nie wchłania wilgoci, dzięki czemu jest o wiele trwalszy i długo zachowuje naturalna urodę

* dostępny jest w dużych arkuszach, które można kupić w różnych rozmiarach

* lekki – niewielka waga, co oznacza, że łatwo przewozi się takie arkusze, nie trzeba ich dźwigać, są łatwe w transporcie oraz układaniu;

* naturalność jest zaletą, materiały naturalne zawsze są trwalsze i ekologiczne, nie wymagają stosowania technologii szkodliwych dla środowiska naturalnego człowieka.

* można je łatwo przycinać, co znaczy, że można dowolną powierzchnię wykończyć takim arkuszem forniru kamiennego

* szeroka gama wzorów i struktur pozwala na realizację fantazji klientów oraz projektantów.

Fornir kamienny montaż

Kamienny fornir można ułożyć na frontach lub bokach szafek kuchennych czy kredensów, ozdobić nim ściany salonu, kuchni lub ściany na zewnątrz domu. Coraz więcej osób docenia takie wykończenie. Nie siding, lecz fornir kamienny sprawdza się na budynkach mieszkalnych lub biurowych.

Jakość w dobrej cenie ma znaczenie dla każdego. Fornir jest ekonomiczny, niedrogi, ładnie wygląda, długo się trzyma na nawierzchniach. Salon, sypialnia czy łazienka z takim fornirem są klasyką gatunku. Wyglądają efektownie oraz bardzo szlachetnie. Mieszkańcu chętnie zdobią nimi domy czy mieszkania, ponieważ w niewielkiej cenie otrzymują wyjątkową elegancję.

Można wyłożyć nimi jedną ścianę, szafki czy wystylizować wnęki. Nawet balkon można ozdobić fornirem kamiennym. Doskonała jakość jest dodatkowym bonusem dla konsumentów. Naturalne wzory dobrze komponują się z każdym wnętrzem.

Klient ma wybór wielu wzorów, samodzielnie decyduje, które z nich są najlepsze. Fornir pozwala kreować lokum w stylu loftowym czy klasycznym, prezentuje się najlepiej, jak to możliwe. Skromne, surowe meble doskonale komponują się z fornirowym wykończeniem wnętrz. Z tego powodu coraz więcej osób wybiera tego rodzaju stylizacje. Jeśli klient nie ma pomysłu na stosowanie forniru kamiennego to koniecznie powinien poprosić o pomoc projektanta wnętrz, który doradzi i zaprojektuje dowolne wnętrze. Jego porady pozwolą uzyskać idealny efekt.

Fornir wytrzyma nawet 20 lat, ma trwałość natury, jest kamienny, jego wzory nie nudzą się, a meble i dodatki można zawsze zmienić na inne.

Warto wybrać efektowne wnętrze, które spodoba się niejednej osobie. Jakość w dobrej cenie stała się tym, po co sięgają klienci. A oni wybierają doskonałe materiały, które nie są bynajmniej drogie. Dzisiaj klienci są zainteresowani takimi pięknymi materiałami, nie akceptują sztucznych marmurów, lecz wybierają naturalne materiały. Nie wiesz jak wykończyć mieszkanie czy dom? Sięgnij po fornir kamienny.

Pełna oferta na fornir kamienny 

Importer https://fornirykamienne.pl/

 

Waga1 kg