Oceanstone.pl » Katalog Produktów » Płytki » Płytki kamienne » Płytki granitowe » Płytki Granitowe Polerowane Galaxy Star 30,5x61x1

Płytki Granitowe Polerowane Galaxy Star 30,5x61x1

Płytki granitowe polerowane. Czarny kolor sprawia iż ten materiał dekoracyjny pasuje do każdej przestrzeni. Granitowe płytki polerowane wybierane są głównie do przestrzeni wewnętrznych.

 

Płytki Granitowe polerowane

Płytki granitowe polerowane Galaxy Star

Polerowane płytki granitowe to jeden z popularniejszych materiałów dekoracyjnych. Powszechnie wykorzystywany w dużych inwestycjach oraz projektach indywidualnych. Granit to gwarancja trwałości oraz dobrego stylu

Płytki granitowe polerowane – zastosowanie:

– posadzki kamienne wewnętrzne 

– płytki granitowe do kuchni, łazienki, salonu, przedpokoju

– elewacje z kamienia naturalnego

– okładzina na murki, ogrodzenia 

– płytki granitowe na tarasSkontaktuj się z nami i zamów próbkę tego kamienia !

Rodzaj kamienia – Granit

Powierzchnia – Polerowana

Format – 30,5x61x1

Przy zakupie większych ilości cena podlega negocjacji

Polerowane Płytki Granitowe Galaxy Star 30,5x61x1

Granit naturalny to niezwykle elegancki materiał ozdobny na posadzki, ściany, jak i elewacje. Polerowane granitowe płytki w kolorze czerni na wykończeniu mają czarną barwę połączoną z szarymi oraz ciemnymi kropkami z różnorodnych materiałów skalnych. Ponadto świetlane lico kamienia znakomicie akcentuje pełne umaszczenie granitu.

Płytki granitowe Galaxy Star mają sporą wytrzymałość, dlatego też są często wybierane, jako wewnętrzne posadzki kamienne do obiektów turystycznych, sal konferencyjnych, instytucji publicznych i supermarketów. Generalnie do takich miejsc, w których będzie dobrze wyglądać i charakteryzować je będzie ponad przeciętna trwałość. Jednakże granit tego rodzaju jest powszechnym materiałem, dlatego też można go zastosować w budynkach mieszkalnych (w pokoju gościnnym, przedpokoju, kuchni, łazience), a także w dużych firmach. Idealnie sprawdzi się także, jako obudowa ścienna. Ze względu na swoją dużą odporność na różnego rodzaju warunki atmosferyczne nadaje się również, jako ściany zewnętrzne.

Polecamy wybór polerowanych płytek granitowych na fakturach bez właściwości antypoślizgowych. W miejscach, gdzie nie będą one narażone na śnieg, czy deszcz. Dlatego też płytki granitowe rekomenduje się do pomieszczeń wewnętrznych, m.in. na klatki schodowe, czy parapety. Są one ważnym detalem wykończenia wnętrz. Dodatkowo są niezwykle proste w utrzymaniu czystości.

Przepiękne płytki sprawią, że będziemy się cieszyć naszą posadzką przez wiele lat.

Impregnacja kamienia naturalnego

Płytki granitowe granitowe Galaxy Star oraz odmienne płytki granitowe powinno się odpowiednio ochraniać. Przede wszystkim należy je odpowiednio impregnować. W naszym sklepie znajdziecie Państwo środki uodparniające do różnego gatunku kamienia, w zależności od techniki w jakiej zostały wykończone, a także do obszaru, w jakim kamień będzie docelowo zainstalowany.

Czarne płytki granitowe

Wykonanie nieszablonowego i nietuzinkowego wnętrza nie musi wymagać dużych kosztów pokrycia. W urządzaniu danego wnętrza trzeba przede wszystkim użyć dobrej jakości materiału. Granit należy do skał pochodzenia magmowego o niezwykłej przejrzystej budowie. Kroi się go na płyty i następnie poleruje, dzięki czemu jest bardzo trwały i wyrafinowany. Granit jest często używany przez architektów pomieszczeń, ponieważ jest bardzo powszechny i pasuje do rozmaitych stylów aranżacyjnych. Granitowe płyty są dostępne w przeróżnych kolorach. Płytki granitowe potrafią zadowolić swoim urokiem i połyskiem najbardziej wymagające osoby. Używane są także w domach i w instytucjach publicznych.

Zastosowanie płytek granitowych w wewnętrznych pomieszczeniach

Dużym plusem płyt granitowych jest to, że są niezwykle odporne na wszelkiego rodzaju pęknięcia i uszodzenia. Ponadto szczycą się niesamowitym designem, który nie ulega zmianie przez długi czas. Są najczęściej stosowane na podłogach, schodach i na parapetach.

Atutem granitu jest również to, że jest wysoce wytrzymały na działanie czynników klimatycznych. Zatem świetnie się sprawdzi na tarasach i na zewnętrznych schodach. W tym przypadku zalecane jest używanie płytek z fakturą antypoślizgową. Płytki tego rodzaju nadają się także, jako wieloletnie i praktyczne wykończenie elewacji oraz mebli ogrodowych.

W wewnętrznych pomieszczeniach sprawdzą się płytki granitowe polerowane, które mają lśniącą lustrzaną powierzchnię. Można je zastosować w salonie, łazience, kuchni lub przedpokoju. Płytki tego rodzaju znajdą również zastosowanie, jako nieduże detale pomieszczenia: blaty, parapety, okładzina kominka bądź obudowanie wanny. Posiadamy szeroki wachlarz kolorów tego tworzywa, co umożliwia świetne dopasowanie do rozmaitych stylów i wystroju wnętrza. Delikatny kolor pastelowy znakomicie się sprawdza, jako tło pomieszczenia. Poza tym mamy do wyboru kamienie naturalne w barwach różowych, szarych i zielonych.

Płytki granitowe w kuchni – funkcje

Kuchnia jest pomieszczeniem najczęściej użytkowanym przez domowników, dlatego też powinna być funkcjonalna, jak i gustownie urządzona. Granit polerowany jest wytrzymały i odporny na zniszczenia, a także prosty w utrzymaniu sterylności. Płytki polerowane stosuje się najczęściej, jako posadzki, aczkolwiek można ich także użyć, jako wykończenia blatu. Granit jest materiałem bardzo mało nasiąkliwym, dzięki czemu wielokrotne czyszczenie nie wpłynie jakkolwiek na jego wartości estetyczne. Płytki tego rodzaju znajdują również zastosowanie, jako wykończenia ścian (okolice kuchenki i zlewu), bowiem granit jest odporny na absorbcję tłuszczu i wody. Poza tym stanowią piękny aspekt dekoracyjny.

Płytki granitowe w pokoju gościnnym

Pokój gościnny stanowi najbardziej reprezentatywne pomieszczenie w całym domu, dlatego też powinien być stylowy i przytulny. Płytki granitowe polerowane znakomicie nadają się, jako wykończenia podłogi w salonie. Efekt połysku płytek daje poczucie porządku i czystości. Płytki idealnie się komponują z meblami i dodatkami w salonie. Można je użyć w nowoczesnych, jak i tradycyjnych stylach dekoracyjnych. Granit jest rekomendowany, jako wykończenia ogrzewania podłogowego, ponieważ jest świetnym przewodnikiem ciepła. Ponadto płytki granitowe polerowane stosowane są przez architektów, jako obudowy kominka i wykończenia ścian w salonie. Dzięki czemu są to niepowtarzalne i gustowne pomieszczenia.

Koszt kafli granitowych

Granit ma różne ceny, które są uzależnione od jego odmiany, barwy oraz formy. Cena jest na pewno wyższa od kosztu płytek ceramicznych. Trzeba jednak pamiętać, że dobierając płytki granitowe, jesteśmy pewni, że nie ulegną one zmianie i uszkodzeniom przez długi czas. Jeżeli płytki będą odpowiednio i systematycznie doglądane, nie będzie trzeba ich wymieniać. Zatem jest to inwestycja długoterminowa. Koszty ułożenia płytek granitowych są także uzależnione od spółki, wynajętej przez klienta. Jednakże cena ta jest podobna do kosztu umieszczenia normalnych płytek. Inwestycja w granit jest bardzo korzystna.

Waga7 kg
Wymiary30,5 × 61 × 1 cm
Rodzaj materiału

Granit

Powierzchnia

Powierzchnia polerowana

Waga 1 opakowania [kg]

7

Sztuk w opakowaniu

1

Ilość m2 w opakowaniu

0,186

Grubość

1

Format

30×60

Kolor

czarny