Oceanstone.pl » Katalog Produktów » Płytki » Płytki kamienne » Płytki granitowe » Płytki Granitowe Płomieniowane Yellow Pink G682 60x60x2
Promocja!

Płytki Granitowe Płomieniowane Yellow Pink G682 60x60x2

Płytki granitowe w żółtym matowym kolorze. Płomieniowana powierzchnia płytki granitowej nadaje jej właściwości antypoślizgowe. Idealna na tarasy, balkony oraz ścieżki chodnikowe.

 

SKU: F7CE-56113_20190118120853 Kategorie: , , , ,

Płytki Granitowe płomieniowane

Płytki granitowe płomieniowane  Yellow Pink to materiał niezwykle popularny oraz uniwersalny. Sprawdza się zarówno w budynkach mieszkalnych oraz komercyjnych. Niezwykle trwały oraz odporny na warunki atmosferyczne będzie cieszył swoim wyglądam przez długie lata. 

Płytki granitowe płomieniowane – zastosowanie:

– płytki granitowe na taras

– płytki granitowe na chodnik

– balon kamienny 

– płytki granitowe na podjazd 

– elewacje kamienne

– wszelkie inne miejsca gdzie zależy nam na trwałym materiale o właściwościach antypoślizgowych Skontaktuj się z nami i zamów próbkę tego kamienia !

Rodzaj kamienia – Granit

Powierzchnia – Płomieniowana

Format – 60x60x2

Cena transportu 179zł brutto za paletę

Przy zakupie większych ilości cena podlega negocjacji
 Płytki granitowe posiadają wiele pozytywnych cech. Po pierwsze są bardzo mocne. Granit to twór który pochodzi z magmy, która tworzą się z lawy która stygnie w temperaturze osiągającej 1400 stopni Celsjusza! Ani jeden inny surowiec budowlany wytwarzany ręką ludzką, nie tworzy się w tak skrajnie różnych warunkach. Przez co, kamień granitowy charakteryzuje się ogromną wytrzymałością.

Granit może poszczycić ogromną odpornością na wszelkie uszkodzenia pochodzenia mechanicznego. Wyjątkowo trudno jest uszkodzić kamień, czy choćby go zarysować. Zamontowanie tego kamienia jest długotrwałą inwestycją. Po dziś dzień możemy zauważyć bardzo dużo płyt wykonanych z granitu w budynkach publicznych, które zostały zamontowane 4 czy 5 dekad wstecz, a które wyglądają niczym położone wczoraj. Nawet owe, które nadgryzł już ząb czasu, najczęściej wystarczy potraktować odpowiednimi środkami chemicznymi, aby wyglądały niemal jak nowe.

Jedną z wielu pozytywnych cech granitu jest wysoka trwałość pod względem warunków atmosferycznych. Granit bez strachu można układać po za domem. Jako budulec służący do budowy elewacji, trwałych ogrodzeń czy eleganckich posadzek.

Płytki granitowe cena, rodzaj

Granit który jest idealnym kandydatem do stworzenia tarasu. Przez swoją wyjątkową trwałość i wytrzymałość ciężko o lepszy surowiec. Klienci nagminnie narzekają na odpadające płytki ceramiczne i gresowe na zewnątrz. Jest to spowodowane tym, że wskazane płytki te bardzo cienkie, zazwyczaj mniej niż 1 cm. Dzieje się tak ponieważ na klej znajdujący się pod płytkami wystawione są na różne czynniki, jednym z głównych problemów jest duża amplituda temperatur. Zaś płytki granitowe, wręcz odwrotnie. Płytki o grubości 2 cm oraz ważą więcej. Już sama tylko płyta położona jest stabilna i wyjątkowo trudno ją przemieścić.

Materiał Yellow pink jest to wyśmienity surowiec o barwie żółtej. Można powiedzieć, że jest to wyjątkowy granit o takim kolorze, przez co jest wyjątkowo chodliwym towarem. Bardzo ważną cechą dla klienta jest cena. Owy granit jest po prostu w bardzo korzystnej cenie, w porównaniu z innymi granitami.

Płytki granitowe możliwości zastosowań

Płyty z granity można zastosować w zasadzie w bardzo wielu miejscach. Przykładowo w domu,a także podwórku. Wyjątkowo często płytki granitowe wykorzystywane są do budowy tarasów. Kamień granitowy dzięki swojej wyjątkowej wytrzymałości i trwałości, cieszy oko przez wiele lat. Jedną z wielu zalet tarasu kamiennego jest to,że wykonany jest on z płyt które są płomieniowane. Granit płomieniowany wyróżnia się powierzchnią która jest antypoślizgowa. Przez co nawet podczas największych mrozów nie ma obaw o złapanie kontuzji podczas spaceru po tarasie.

Płyty granitowe, posiadają grubość wahającą się między 1 a 2 cm. Przez to, że płytki są grubsze klej jest o wiele bardziej wytrzymały pod względem odparzeń nawet podczas upałów i dużego nasłonecznienia. Na dodatek już sam ciężar płytek stanowi już bardo dobrą stabilizacje. Płytki granitowe o grubości 2 cm oraz więcej, można ułożyć choćby na zwyczajnej podbudowie, a stworzy to dobrą stabilność.

Oprócz tarasów granit można zastosować z powodzeniem na schody kamienne. Najlepiej w postaci dodatków wykonywanych na wymiar.

Zapraszamy do pełnej oferty na płytki granitowe

Waga20 kg
Wymiary60 × 60 × 2 cm
Rodzaj materiału

Granit

Powierzchnia

Powierzchnia płomieniowana

Waga 1 opakowania [kg]

20

Sztuk w opakowaniu

1

Ilość m2 w opakowaniu

0,36

Kolor

zółty

Grubość

2 cm

Format

60×60