Oceanstone.pl » Katalog Produktów » Płytki » Płytki kamienne » Płytki granitowe » Płytki Granitowe Płomieniowane Brąz Królewski 60x60x1,5
Promocja!

Płytki Granitowe Płomieniowane Brąz Królewski 60x60x1,5

Płytki granitowe w brązowym kolorze. Płomieniowana powierzchnia płytki granitowej dodatkowo nadaje jej właściwości antypoślizgowe. Powszechnie używany jako granit na taras.

SKU: FE51-119C4_20190408092912 Kategorie: , , , ,

Płytki granitowe płomieniowane

Płytki granitowe to niezwykle piękny oraz trwały materiał wykończeniowy. Granitowe płytki płomieniowane posiadają właściwości antypoślizgowe.

Płytki granitowe płomieniowane idealnie sprawdzą się jako:

– płytki granitowe na taras

– kamienne płytki zewnętrzne

– płytki chodnikowe 

– kamień naturalny na podjazdSkontaktuj się z nami i zamów próbkę tego kamienia !

Rodzaj kamienia – Granit 

Powierzchnia – Płomieniowana

Format – 60x60x1,5 cm

Cena transportu 179zł brutto za paletę

Przy zakupie większych ilości cena podlega negocjacji

Aktualne promocje:

• 10% rabatu na impregnaty przy zakupie kamienia

W ofercie posiadamy również inne formaty tej płytki kamiennej

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą gdzie znajdą Państwo duży wybór płytek granitowych, marmurowych, z łupka, paneli dekoracyjnych, schodów oraz parapetów kamiennych.


Płytki granitowe charakteryzują się ogromną ilością plusów i zalet, w porównaniu do innych materiałów. Do najważniejszych zalet z pewnością należy zaliczyć ich niesamowitą trwałość. Wynika to z faktu, że granit w zasadzie pochodzi ze skały magmowej i powstaje z lawy, która jest schładzana z 1400 stopni Celsjusza. Co ciekawe, praktycznie żaden inny składnik nie powstaje tak samo jak właśnie granit. To właśnie m.in. dzięki temu płytki granitowe, jak i sam granit może poszczycić się niebywałą trwałością.

Granit charakteryzuje się również ponad przeciętną wytrzymałością, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. W rzeczywistości ciężko go w jakikolwiek sposób zarysować, nie mówiąc już o zniszczeniu. Sprawia to, że jest on chętnie montowany w budynkach, które przeznaczone są do użytku publicznego. W takich pomieszczeniach potrafi on przetrwać nawet po 40, 50 lat. Z pozoru nawet te zaniedbane płytki, w rzeczywistości są utrzymane w bardzo dobrym stanie. W zasadzie wystarczy je jedynie nieco odświeżyć oraz odnowić, a one momentalnie przywrócą swój dawny blask i urok.

Jeśli chodzi o granit, to może on z powodzeniem być stosowany również na zewnątrz. Niezależnie od tego czy chodzi o elewacje czy o taras – granit sprawdzi się świetnie. Wynika to z faktu, że jest on bardzo odporny na działanie wszelkich warunków atmosferycznych.

Płytka granitowa na taras

Granit to bardzo dobry materiał, który odnajdzie się również i na tarasie. Jest to wręcz idealny materiał na taras, ponieważ wykazuje dużą odporność na działania wszelkich warunków atmosferycznych, a ponadto nie straszne mu żadne uszkodzenia mechaniczne. Osoby, które często decydują się na położenie płytek ceramicznych, bądź nawet gresowych, niejednokrotnie skarżą się na ich odpadanie wraz z upływem czasu. W przypadku płytek granitowych takie sytuacje nie maja zupełnie miejsca.

Dzieje się tak, ponieważ granit jest to materiał zdecydowanie grubszy oraz cięższy. Dzięki temu potrafi on się utrzymać na wszelkich powierzchniach tarasowych. Ponadto płytki ceramiczne posiadają zazwyczaj grubość około 1 cm. Natomiast granit jest zdecydowanie grubszy i posiada przeważnie nawet około 2 cm. Dzięki temu zdecydowanie lepiej znosi on także działanie wysokich temperatur.

W przypadku granitu, warto wyróżnić Brąz królewski, który jest materiałem posiadającym świetny, brązowy kolor. Oprócz świetnego designu, kamień ten posiada również niską cenę, dzięki czemu jest to popularny materiał wśród sporej liczby klientów.


Płytki granitowe cena, zastosowanie

W zasadzie płytki granitowe nadają się do montażu w każdym pomieszczeniu, niezależnie czy chodzi o wewnątrz, czy zewnątrz. Oczywiście granit sprawdzi się bardzo dobrze na tarasie. Dzięki swoim niebywałym właściwościom płytki granitowe mogą przetrwać w każdych warunkach przez bardzo długi czas.

Co więcej, można zaopatrzyć się także w granit płomieniowany, który wyróżnia się charakterystyczną powierzchnią antypoślizgową. Nawet w największych mrozach możesz być pewien, że nie zaliczysz na nich upadku. Płytki granitowe ceny wahają się między 100 a 300 zł za m2 w zależności od materiału.

Grubość płytek granitowych wynosi od 1 cm do nawet 2 cm. Dzięki takiej grubości płytek, zastosowany do nich klej jest odporny na działanie wysokich temperatur. Ponadto ich grubość daje nam możliwość montażu na samej podbudowie. Płytki kamienne nadadzą się nie tylko na taras, lecz także np. na schody.

Zapraszamy do pełnej oferty na płytki granitowe


Waga18 kg
Wymiary60 × 60 × 1,5 cm
Rodzaj materiału

Granit

Format

60×60

Kolor

Brąz

Ilość m2 w opakowaniu

0,36

Waga 1 opakowania [kg]

18

Powierzchnia

Powierzchnia płomieniowana