Oceanstone.pl » Katalog Produktów » Płytki » Płytki kamienne » Płytki granitowe » Płytki Granitowe Polerowane Colonial Ivory 60x60x1,5

Płytki Granitowe Polerowane Colonial Ivory 60x60x1,5

Płytki granitowe polerowane. Kremowy kolor sprawia iż ten materiał dekoracyjny pasuje do każdej przestrzeni. Granitowe płytki polerowane wybierane są głównie do przestrzeni wewnętrznych.

 

SKU: EEB8-34846_20190506093436 Kategorie: , ,

Płytki Granitowe polerowane

Płytki granitowe polerowane Colonial Ivory

Polerowane płytki granitowe to jeden z popularniejszych materiałów dekoracyjnych. Powszechnie wykorzystywany w dużych inwestycjach oraz projektach indywidualnych. Granit to gwarancja trwałości oraz dobrego stylu

Płytki granitowe polerowane – zastosowanie:

– posadzki kamienne wewnętrzne 

– płytki granitowe do kuchni, łazienki, salonu, przedpokoju

– elewacje z kamienia naturalnego

– okładzina na murki, ogrodzenia 

– płytki granitowe na tarSkontaktuj się z nami i zamów próbkę tego kamienia !

Rodzaj kamienia – Granit

Powierzchnia – Polerowana

Format – 60x60x1,5

Przy zakupie większych ilości cena podlega negocjacji

Płytki granitowe polerowane

Każde wnętrze, zarówno klasyczne, jak i minimalistyczne, nowoczesne prezentuje się bardzo elegancko, gdy jest wykończone płytkami granitowymi. Granit – kamień naturalny ma wielu miłośników, zaspokaja różne gusty. Można stwierdzić, że to kamień ponadczasowy, który nie starzeje się, moda na wykończenia grantem nie przemija. Granit to kamień odporny na zmienne warunki atmosferyczne, nie szkodzi mu zarówno wysoka, jak i niska temperatura. Płytki polerowane spotykane są zarówno we wnętrzach zabudowań, domów, mieszkań, jak w przestrzeni zewnętrznej. Często znajdują również zastosowanie w miejscach publicznych.

Wnętrza wykończone płytkami granitowymi są bardzo funkcjonalne. Podłogi, parapety, ściany, schody – te miejsca najczęściej pokrywają płytki z granitu. Na zewnątrz spotka się płytki granitowe w wykończeniach fontann, ogrodów, altan czy tarasów. Granit doskonale się prezentuje jako element architektury ogrodowej i przydomowej.

Płytki granitowe wewnątrz domu, mieszkania i innych zabudowań

Płytki z kamienia naturalnego, w tym przypadku z granitu, nadają pomieszczeniu charakteru szczególnego. Specyfiką takich płytek jest ich niepowtarzalność, każda płytka jest inna. To sprawia, że pomieszczenie ma niepowtarzalny, indywidualny charakter. Granit nadaje wnętrzu blasku i splendoru, kojarzy się z luksusem i dobrym gustem. Doskonale prezentuje się na powierzchni płaskiej oraz na tej, która jest ogrzewana. Granit potrafi zgromadzić ciepło i stopniowo, powoli je oddawać. Granit jest prosty w czyszczeniu, nie wymaga skomplikowanych czynności. Wystarczy woda, nawet bez dodatku środka chemicznego, mokra szmatka i można z powodzeniem przeprowadzić czyszczenie, mycie. Brud, kurz, pył bardzo łatwo zebrać z powierzchni płytek granitowych. Granit polerowany łatwo się również impregnuje. Ten zabieg wzmacnia ich odporność na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Takie płytki doskonale się nadają do dekorowania parapetów, kominków i innych miejsc w przestrzeni wewnętrznej domu czy mieszkania.

Płytki granitowe w kuchni i salonie

Płytki polerowane są bardzo odporne i trwałe. Znajdują zastosowanie w wielu pomieszczeniach w domu, szczególnie w kuchni, łazience i salonie są często spotykanym materiałem dekoracyjnym. Wnętrze wykończone płytkami lśni, błyszczy, prezentuje się luksusowo. W każdym salonie, urządzonym klasycznie, czy w stylu nordyckim, antycznym płytki granitowe wyglądają znakomicie. Podłoga z granitu jest wygodna do zachowania czystości, a ponadto bardzo estetyczna. Praktyczna jest także w łazience i kuchni, gdzie najłatwiej o zabrudzenia i wilgoć. W tych miejscach wskazane jest, by często impregnować granit. Impregnat stanowi doskonałą ochronę dla granitu w miejscach narażonych na kurz, pył i wilgoć.

Koszt zakupu i ułożenia płytek granitowych

Dokonując wyboru płytek granitowych, należy wziąć pod uwagę takie właściwości jak kolor, trwałość, walory użytkowe, miejsce przeznaczenia. Największą zaletą płytek granitowych jest ich trwałość. To materiał, który posłuży na lata. Wykończenie granitowe utrzymuje się przez wiele lat, może służyć kilku pokoleniom. Inwestycja w granit zwraca się w czasie. Warta jest podjęcia. Przeciętnie koszt zakupu płytek wynosi ok. 100 zł za metr kwadratowy. Ostateczna cena zależy jednak od wielu czynników, m.in. od wielkości miasta, w którym realizowane jest zamówienie oraz montażu wykonanego przez specjalistów. Przyjmuje się, że koszt ułożenia metra kwadratowego płytek waha się w przedziale cenowym od 100 do 150 zł. Ułożenie płytek granitowych polerowanych warto zlecić profesjonalistom i nie oszczędzać na montażu. Wadliwie przeprowadzony montaż granitu może spowodować więcej wydatków, niż zatrudnienie fachowców, którzy za usługę policzą nieco więcej.

Płytki granitowe kupuje się i układa z myślą o wieloletnim użytkowaniu. Inwestuje się w przyszłość. Decydując się na zakup i montaż, warto przemyśleć dokładnie, jakie płytki zakupić, kogo wynająć do ułożenia płytek.

Granit w przestrzeni wewnętrznej domu, jak i na zewnątrz zachwyca, czaruje i daje duże poczucie estetyki. Kamień ten posiada również duże walory użytkowe, jest praktyczny, ale i uniwersalny, możliwy do zastosowania w wielu miejscach.

Waga20 kg
Wymiary60 × 60 × 1,5 cm
Rodzaj materiału

Granit

Powierzchnia

Powierzchnia polerowana

Waga 1 opakowania [kg]

20

Sztuk w opakowaniu

1

Ilość m2 w opakowaniu

0,36

Grubość

1.5

Format

60×60

Kolor

jasny