Oceanstone.pl » Katalog Produktów » Płytki » Płytki kamienne » Płytki granitowe » Płytki Granitowe Polerowana Brąz Królewski 60x60x2
Promocja!

Płytki Granitowe Polerowana Brąz Królewski 60x60x2

Płytki granitowe w brązowym błyszczącym kolorze. Polerowana powierzchnia płytki granitowej dodatkowo uwydatnia jego bogatą kolorystykę. Powszechnie używany jako granit dekoracyjny.

Płytki Granitowe

Płytki granitowe polerowane Brąz Królewski G664

Polerowane płytki granitowe to jeden z popularniejszych materiałów dekoracyjnych. Powszechnie wykorzystywany w dużych inwestycjach oraz projektach indywidualnych. Granit to gwarancja trwałości oraz dobrego stylu

Płytki granitowe polerowane – zastosowanie:

– posadzki kamienne wewnętrzne 

– płytki granitowe do kuchni, łazienki, salonu, przedpokoju

– elewacje z kamienia naturalnego

– okładzina na murki, ogrodzenia 

– płytki granitowe na tarasSkontaktuj się z nami i zamów próbkę tego kamienia !

Rodzaj kamienia – Granit

Powierzchnia – Polerowana

Format – 60x60x2

Cena transportu 179zł brutto za paletę

Przy zakupie większych ilości cena podlega negocjacji2

Granit polerowany

Każdy, kto chciały wykończyć płytkami granitowymi polerowanymi swoje wnętrze, dokona bardzo dobrego wyboru. Granit pasuje do różnych pomieszczeń, urządzonych w różnym stylu: klasycznym, antycznym, nordyckim czy minimalistycznym. Mimo różnicy gustów, granit podoba się większości klientów. Ten kamień jest wiecznie modny i zawsze jest na niego duże zapotrzebowanie. Granit jest trwały i odporny, przede wszystkim na czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, mróz, śnieg, wahania temperatury. Klienci najczęściej wykańczają płytkami granitowymi przestrzenie wewnętrzne, jednak doskonale się on prezentuje także na zewnątrz, w altanie, na tarasie, balkonie, w ogrodzie i w innych miejscach blisko domu czy innego typu zabudowy.

Wykończenie wnętrza granitem to podwójna korzyść. Po pierwsze miejsce zyskuje na estetyce, staje się gustownie urządzone, z klasą i gustem. Po drugie płytki granitowe polerowane są materiałem funkcjonalnym, szczególnie w miejscach narażonych na wilgoć, takich jak łazienka czy kuchnia. Płytki granitowe znajdujące się na podłodze czy na ścianie doskonale chronią mur przed wchłanianiem wilgoci. Poza tym nie brudzą się, a jeżeli nawet powstają na nich pewne zabrudzenia, szybko można się ich pozbyć, używają wody i szmatki.

Płytki polerowane nadają wnętrzu blasku 

Każda powierzchnia wyłożona płytkami granitowymi błyszczy, lśni i zwraca uwagę obecnych w pomieszczeniu osób. Salon, pokój, kuchnia czy łazienka wyłożona granitem stają się oryginalne. Płytki granitowe są różne, każda inna w odcieniu i wzorze. Trudno byłoby ułożyć identyczną kompozycję w innym miejscu. Dlatego salon czy kuchnia w granicie zawsze są niepowtarzalne. Płytki granitowe polerowane na podłodze, która jest podgrzewana, to interesujące i praktyczne rozwiązanie. Granit powoli chłonie ciepło i równie powoli je oddaje. Dzięki tej właściwości podłoga z granitu jest przyjemna podczas chodzenia po niej. Wyłączając ogrzewanie, nadal jest ciepła. Płytki granitowe w kuchni i łazience są łatwe do czyszczenia. Bardzo szybko i prosto usuwa się z nich wszelki brud. Nie potrzeba nawet środka chemicznego, żeby się pozbyć różnych zanieczyszczeń z płytek granitowych. Granit również łatwo się impregnuje specjalnym środkiem do konserwacji. Zachowuje przez to trwałość, odporność i nie traci na estetyce. Poza kuchnią i łazienką, salonem, granit spotyka się także na schodach i kominkach wewnątrz domu.

Szczególne walory granitu w różnych pomieszczeniach 

Każde pomieszczenie w domu pokryte płytkami granitowymi jest miejscem szczególnym. Granit błyszczy i mieni się kolorystycznie oświetlony światłem (sztucznym i słonecznym). To sprawia, że zawsze prezentuje się jako kamień czarujący swoim blaskiem. Trudno tego nie zauważyć. Zawsze robi to na gościach duże wrażenie. Poza walorami estetycznymi, trudno nie zauważyć praktyczności i funkcjonalności granitu. Opary z gotowania, wilgoć w kuchni i łazience, nie stanowią najmniejszego problemu dla powierzchni wyłożonej płytkami granitowymi. Głównie w kuchni i w łazience narażenie na wilgoć, wodę są największe. Z tego powodu wiele osób decyduje się na płytki granitowe właśnie w tych pomieszczeniach. Nawet jeżeli płytki granitowe się przybrudzą, natychmiast i szybko można usunąć zabrudzenia, korzystając tylko ze szmaty i wody. Warto też pamiętać o tym, że w miejscach narażonych na większą wilgotność granit powinien być częściej impregnowany niż w innych miejscach: salonie, pokoju, przedpokoju. Impregnacja zapewni płytkom granitowym doskonały wygląd na długie lata.

Cena granitu i montażu

Inwestycja w płytki granitowe nie należy do tanich przedsięwzięć, ale na pewno wartych podjęcia. Wykładając powierzchnię płytkami granitowymi polerowanymi inwestujemy w coś, co będzie długowieczne. Z domu, pomieszczenia w granicie będą korzystali inni, którzy przyjdą po nas. Granit się nie niszczy łatwo, przy odpowiedniej pielęgnacji, impregnowaniu posłuży pokoleniom. Przyjmuje się, że koszt jednego metra kwadratowego płytek granitowych polerowanych kosztuje ok. 100 zł. Drugie tyle, 100-150 zł trzeba zapłacić za montaż. Nie można jednak kierować się tylko ceną. Ważna jest tutaj solidność, uczciwość i precyzja wykonania. Szkoda czasu i pieniędzy na nieprofesjonalne ekipy montażowe, które chociaż tańsze, mogą partacko wykonać wykończenie wnętrza. Warto znaleźć w pełni profesjonalną ekipę montażową, która dokładnie wykona prace związane z montażem płytek granitowych.

Waga18 kg
Wymiary60 × 60 × 2 cm
Rodzaj materiału

Granit

Powierzchnia

Powierzchnia polerowana

Waga 1 opakowania [kg]

18

Sztuk w opakowaniu

1

Ilość m2 w opakowaniu

0,36

Kolor

Brąz

Grubość

2 cm

Format

60×60