Oceanstone.pl » Katalog Produktów » Płytki » Płytki kamienne » Płytki z łupka » Kamień Elewacyjny Łupek Czarny 30×10
Promocja!

Kamień Elewacyjny Łupek Czarny 30×10

Łupek to kamień naturalny którego charakterystyczną cechą jest złupkowacenie. Mnogość barw, metod wykończenia oraz rozmiarów sprawia, że płytki z łupka są doskonałym materiałem dekoracyjnym. Najładniej wyglądają w wykończeniu naturalnym.

SKU: FDCB-77527_20180612212423 Kategorie: , , , ,

Płytki Elewacyjne

Łupek to kamień naturalny którego charakterystyczną cechą jest złupkowacenie. Mnogość barw, metod wykończenia oraz rozmiarów sprawia, że płytki z łupka są doskonałym materiałem dekoracyjnym. Najładniej wyglądają w wykończeniu naturalnym.

Płytki z łupka Czarne 30×10 idealnie sprawdzą się jako:

– płytki na elewację zewnętrzną 

– płytki na ścianę wewnętrzną

– okładzina kamienna wokół kominka 

– płytki na ogrodzenie Skontaktuj się z nami i zamów próbkę tego kamienia !

Rodzaj kamienia – Łupek

Powierzchnia – Naturalna

Format – 30×10 cm

Cena transportu 179zł brutto za paletę

Przy zakupie większych ilości cena podlega negocjacji

Aktualne promocje:

• 50% rabatu na wysyłkę przy zamówieniach powyżej 5000zł

• 10% rabatu na impregnaty przy zakupie kamienia

W ofercie posiadamy również inne formaty tej płytki kamiennej

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą gdzie znajdą Państwo duży wybór płytek granitowych, marmurowych, z łupka, paneli dekoracyjnych, schodów oraz parapetów kamiennych.Kamień Elewacyjny powstaje w wyniku sklejenia ze sobą przy wykorzystaniu żywicy niewielkich cegiełek. Pozwala to na wykonanie znacznie szybszego montażu oraz sporą oszczędność kosztów, w porównaniu z montażem pojedynczych cegiełek – popularnych klinkierów.

Należy przy tym podkreślić, że kamienie ozdobne, wykorzystywane w postaci jednolitego panelu montowane są przy wykorzystaniu techniki bezfugowej. Jest to zdecydowany plus, ponieważ pozwala uniknąć problemów związanych z wykruszaniem się wypełnień. Płyty wykonane są w kształcie „Z”, a panele mają odpowiednie zacięcia, co znacząco upraszcza montaż. Całkowita niewidoczność łączeń sprawia, że stosując ten kamień elewacyjny uzyskuje się efekt litej ściany, bez spoin i fug.

Kamień Elewacyjny idealnie komponuje się z żywą przestrzenią roślinną. Obecność w otoczeniu natury nie tyko wpływa na podwyższenie walorów estetycznych domu, ale dodatkowo pozwala przyjemniej spędzać wolny czas i efektywniej wypoczywać.

 Jednak oferowany przez nas kamień ozdobny sprawdzi się nie tylko w przypadku elewacji. Można go montować również we wnętrzach. Zastosowanie trwałych materiałów sprawia, że tak wykonane ściany nie wymagają dodatkowej impregnacji. Osoby, które jednak zdecydują się na impregnację uzyskają doskonały efekt antystatyczny, który pozwoli zapomnieć o odkurzaniu!

Jak montować kamień elewacyjny?

Choć wydawać by się mogło inaczej, to w rzeczywistości zamontowanie kamienia elewacyjnego do dekoracji jest niezwykle proste i nie wymaga specjalistycznych narzędzi czy korzystania z usług wykwalifikowanych specjalistów. Do przeprowadzenia montażu wystarczy odpowiedni klej, packa do jego równomiernego rozprowadzania, a dla bardziej wymagających poziomica, która pozwoli skorygować ewentualne różnice w poziomach płytek. W trakcie montażu odpada zabawa z fugami, ponieważ panele układane są całkowicie bezfugowo, poprzez wykorzystanie naturalnych walorów kamienia. Zaleca się używanie białego kleju, co zapobiegnie wystąpieniu przebarwień na kamieniach.

 Kamień elewacyjny impregnacja

Podobnie jak montaż, również impregnacja kamieni elewacyjnych jest wyjątkowo prosta. Jedynymi wymaganymi narzędziami jest pędzel o gęstym włosiu oraz impregnat. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się stosowanie do paneli kamiennych preparatów oferowanych przez firmę Drop, w szczególności impregnatów z linii professional.

Wskazany impregnat gwarantuje, oprócz podstawowej funkcji ochronnej niwelującej zabrudzenia i przebarwienia mas, impregnaty te posiadają również szereg dodatkowych atutów. Jednym z niewątpliwych plusów jest doskonałe wydobycie barwy kamienia, po aplikacji panele uzyskują pięknego blasku. Kolejną zaletą preparatu jest zastosowanie odpowiedniej konsystencji, która sprawia, że impregnat w prosty sposób mogą stosować również amatorzy. Do aplikacji potrzebny jest wyłącznie pędzel, a impregnat należy dokładnie nanieść na całą powierzchnię. Zaleca się, dla uzyskania najlepszego rezultatu stosowanie dwóch warstw. To sprawi, że impregnacja będzie dokładna i szczelna.

 Kamień dekoracyjny dostawa i pakowanie

Dla zapewnienia bezpieczeństwa transportu panele kamienne zapakowane są w opakowania tekturowe, z których każde, mieści 0,6-0.9m2 płytek (pojemność opakowania uzależniona jest od grubości płytek. W przypadku większych zamówień paczki są dodatkowo zabezpieczane poprzez umieszczenie ich w skrzynio paletach, gwarantujących maksymalne bezpieczeństwo transportu.

Zamówienia realizowane są w ciągu 3 do 7 dni roboczych, liczonych od momentu potwierdzenia realizacji płatności. Transport prowadzony jest na obszarze Polski i Europy, a produkty są szczelnie spakowane i dostarczone bezpośrednie we wskazane w trakcie składania zamówienia miejsce, samochodem wyposażonym w windę.

Zastosowanie kamienia elewacyjnego

Zastosowanie Kamieni Elewacyjnych pozwala uzyskać efekt niepowtarzalnej dekoracji ścian, które w znacznym stopniu podnoszą klasę i atrakcyjność mieszkania. Co więcej doskonale dopasowują się do nowoczesnych wnętrz, w zestawieniu z metalem i szkłem, lub w zestawieniu z tradycyjnym stylem rustykalnym w połączeniu z jasnym drewnem. Dzięki swojej strukturze tworzą niesamowity, wielowymiarowy efekt wykończenia. Doskonale sprawdzą się w trakcie odświeżania wystroju pokoju, jako kreatywne rozwiązanie, pozwalające zachować elegancję i umiar.

Kamień Elewacyjny stanowi zdecydowany hit ostatnich lat. Doskonale sprawdza się w aranżacji wnętrz, zarówno tych mniejszych, jak i większych, a ponad to kamień dekoracyjny można z powodzeniem łączyć w dowolnych zestawieniach, z dowolnymi materiałami.

Dlaczego warto wybrać kamień dekoracyjny do domu?

Mamy na to szereg powodów:

  • uniwersalny materiał – który doskonale sprawdzi się zarówno w salonie, tworząc wnętrze o wyjątkowym smaku, działające kojąco na zmysły; w łazience i kuchni nie zmieni swojej struktury nawet podczas stałej ekspozycji na wodę i wilgoć; w przedpokoju pozwoli przeistoczyć zwykłe pomieszczenie w nowoczesne i designerskie wnętrze;
  • trwały materiał – nie da się go porównać z niczym innym, prawidłowo zamontowany jest niemal niezniszczalny dzięki czemu może zdobić powierzchnie przez kolejne pokolenia;
  • łatwy w czyszczeniu – do utrzymania czystości wystarczy zwykła woda, z kolei w celu zniwelowania szarzyzny czasu wystarczy pielęgnować kamień dekoracyjny wodą z odrobiną płynu do mycia naczyń;
  • naturalny materiał – pozwala usunąć nadmiar sztuczności z otaczającego nas otoczenia;
  • ma klasę – zastosowany na ścianie w gabinecie lub jako obudowa kominka natychmiast dodaje wnętrzu elegancji;
  • pozwala zmienić nudne, jednorodne obszary w żywą przestrzeń, odświeżając nawet nijakie wnętrza.

Pełna oferta na kamień elewacyjny 

Waga29 kg
Rodzaj materiału

Łupek

Format

10×30

Kolor

Grafitowy

Ilość m2 w opakowaniu

0,9

Waga 1 opakowania [kg]

29

Powierzchnia

Naturalna