Oceanstone.pl » Katalog Produktów » Kamień elewacyjny » Kamień Elewacyjny Murak 2 15×60

Kamień Elewacyjny Murak 2 15×60

Kamień elewacyjny w formie paneli to połączone ze sobą paski kamienia naturalnego przy pomocy specjalnego kleju. Łatwy w montażu, odporny na wilgoć i uszkodzenia. Różne odcienie kamiennych paneli elewacyjnych znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu. Kamieniem dekoracyjnym w formie paneli  z powodzeniem możemy ozdobić elewację zewnętrzne, mury, ganki oraz ściany wewnętrzne.

SKU: CF4F-17509_20190414194600 Kategorie: ,

Kamień Dekoracyjny

Kamienne panele dekoracyjne to idealny materiał na elewacje zewnętrzne oraz ściany dekoracyjne wewnątrz budynków. Wąskie paski kamienia naturalnego połączone przy pomocy kleju. Łatwe oraz szybkie w montażu.

Kamień elewacyjny Murak 2 15x60cm idealnie sprawdzą się jako:

– kamień dekoracyjny na elewację zewnętrzną

– panel na ścianę wewnętrzną

– okładzina kamienna wokół kominka

– kamień na ogrodzenieSkontaktuj się z nami i zamów próbkę tego kamienia !

Rodzaj materiału  – Kamień naturalny

Powierzchnia – Naturalna

Format – 15×60 cm

Cena transportu 179zł brutto za paletę

Przy zakupie większych ilości cena podlega negocjacji

Aktualne promocje:

• 50% rabatu na wysyłkę przy zamówieniach powyżej 5000zł

• 10% rabatu na impregnaty przy zakupie kamienia

W ofercie posiadamy również inne formaty tej płytki kamiennej

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą gdzie znajdą Państwo duży wybór płytek granitowych, marmurowych, z łupka, paneli dekoracyjnych, schodów oraz parapetów kamiennych.

Kamień elewacyjny ma wiele zastosowań, a przy tym jest również ładny i praktyczny. Właśnie z tego powodu stanowi on idealną absolutnie opcję dla każdego. Ze względu na dostępność w wielu wzorach oraz kolorach, z jego pomocą można wykończyć budynek praktycznie w każdym stylu.

Kamień elewacyjny

Kamień elewacyjny to poddane obróbce i złączone ze sobą specjalistycznym kleikiem paski naturalnych kamieni. W zależności od materiału, jaki wybierzemy, może być on zróżnicowanej szerokości, długości oraz mieć wybrany przez nas kolor i fakturę. Jednym z najczęściej wykorzystywanych kamieni jest kwarcyt, a zaraz za nim łupek. Można jednak spotkać się także z trawertynem i marmurem. Gotowy kamień elewacyjny jest wytrzymały i łatwy w montażu, a przy tym stanowi piękne wykończenie.

Naturalny kamień dekoracyjny

Ze względu na to, iż płytki wykonane są z surowców naturalnych, wytrzymałość i twardość stanowią ich najważniejsze cechy. Dzięki nim, płytki są odporne na uszkodzenia oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Cechy te można jednak wzmocnić impregnując kamień – posłuży on wówczas przez wiele długich lat. Kolejną zaletą kamienia elewacyjnego jest również jego zdolność do akumulacji ciepła. Właściwość ta powoduje, iż płytki stanowią dodatkową warstwę ochronną domu przez wychładzaniem. Równie istotną zaletą płytek jest różnorodność ich kolorów oraz wzorów.

Kamień elewacyjny to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto jest zwolennikiem praktycznych i modnych rozwiązań. Jego ponadczasowy wygląd i niezliczona ilość zalet powodują, że będzie on stanowił świetny element dekoracyjny każdego domu.

Zewnętrzny kamień ozdobny

Kamień elewacyjny można stosować zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz. Na zewnętrzu świetnie sprawdzi się on jako ozdoba wokół wejścia, wykończenia całej elewacji, czy także udekorowania cokołu lub boków narożnych domu. Świetną ideą będzie także wyłożenie kamieniem jednej ściany, np. tej od strony drzwi tarasowych, czy wykorzystanie ich do ozdoby ogrodzenia. Kamień elewacyjny daje nam naprawdę mnóstwo przepięknych możliwości.

Wewnętrzny kamień elewacyjny

Płytki z kamienia stanowią również idealny materiał do wykończenia wnętrz. Ich niewątpliwie największą zaletą jest dopasowywanie się do niemal każdego stylu aranżacyjnego. Z jego pomocą stworzysz np. oryginalną stylizację kominka. Równie ciekawe efekty uzyskasz, kładąc kamień na jedną ze ścian, np. za telewizorem lub po prostu na pustej ścianie – kamień będzie wówczas stanowił element stricte dekoracyjny. Stosując ostatni zabieg estetyczno-architektoniczny doskonale podkreślisz indywidualizm oraz niepowtarzalność Twoich pomieszczeń. W przypadku gabinetu, salonu oraz sypialni, najbardziej interesującą propozycją są płyty kwarcowe płyty grafitowe GRG F. W przypadku kuchni najlepiej sprawdzą się płyty z kamienia elewacyjnego. W piętrowych domach jednorodzinnych kamień będzie znakomitą dekoracją klatki schodowej.

Kamień elewacyjny we wnętrzach – zalety

Kamień elewacyjny stanowi świetną ozdobę wnętrz – można go stosować do układania rozmaitych aranżacji. Cecha ta niewątpliwie przyczynia się do popularności tego materiału. Równie istotnymi zaletami są wcześniej wspomniane naprawdę duża wytrzymałość oraz odporność na wiele różnych czynników, m.in. promieniowanie UV oraz wilgoć, dzięki czemu kamień może być stosowany praktycznie w każdym pomieszczeniu. Ponadto, ogromną zaletą jest również możliwość wydłużenia jego żywotności. Stosując odpowiednie środki do impregnacji można wydłużyć jego żywotność o wiele lat. Kolejną zaletą kamienia jest utrzymanie go w czystości – nie stanowi to żadnego problemu, bowiem jest to materiał, na którym kurz nie lubi się osadzać, a poza tym zabrudzenia można usunąć szybko i bezproblemowo, wystarczy namoczona ściereczka. Kamień elewacyjny jest dostępny w wielu kolorach, począwszy od stonowanych, jasnych kolorów, poprzez wyraziste barwy, np. czerwień, skończywszy na tych nieco ciemniejszych. To również przyczynia się do popularności kamienia, bowiem każdy może znaleźć takie rozwiązanie, jakie będzie dopasowane do jego potrzeb.

Pełna oferta na kamień elewacyjny

Waga29 kg
Rodzaj materiału

Łupek

Format

10×30

Kolor

Grafitowy

Ilość m2 w opakowaniu

0,9

Waga 1 opakowania [kg]

29

Powierzchnia

Naturalna