Oceanstone.pl » Katalog Produktów » Płytki » Płytki kamienne » Płytki granitowe » Płytki Granitowe Płomieniowane Padang Dark G664 60x60x2
Promocja!

Płytki Granitowe Płomieniowane Padang Dark G664 60x60x2

Płytki granitowe Padang Dark w grafitowym kolorze. Płomieniowana powierzchnia płytki granitowej nadaje jej właściwości antypoślizgowe. Idealna na tarasy, balkony oraz ścieżki chodnikowe.

 

Płytki Granitowe płomieniowane

Płytki granitowe płomieniowane Padang Dark to materiał niezwykle popularny oraz uniwersalny. Sprawdza się zarówno w budynkach mieszkalnych oraz komercyjnych. Niezwykle trwały oraz odporny na warunki atmosferyczne będzie cieszył swoim wyglądam przez długie lata. 

Płytki granitowe płomieniowane – zastosowanie:

– płytki granitowe na taras

– płytki granitowe na chodnik

– balon kamienny 

– płytki granitowe na podjazd 

– elewacje kamienne

– wszelkie inne miejsca gdzie zależy nam na trwałym materiale o właściwościach antypoślizgowych Skontaktuj się z nami i zamów próbkę tego kamienia !

Rodzaj kamienia – Granit

Powierzchnia – Płomieniowana

Format – 60x60x2

Cena transportu 179zł brutto za paletę

Przy zakupie większych ilości cena podlega negocjacji

Płytki granitowe posiadają wiele pozytywów. Warto zacząć od tego, że są niezwykle wytrzymałe. Granit jest skałą magmową, która powstaje z zastygającej lawy przy temperaturze wynoszącej nawet 1400 st. Celsjusza! Nie ma innego materiału budowlanego wytworzonego przez ludzi, który uzyskuje się w takich warunkach. Właśnie to powoduje, że granit jest tak niesamowicie trwały. 

Płytki granitowe jest odporne na wszelkie mechaniczne uszkodzenia. Niezwykle trudno jest go zarysować, nie mówiąc nawet o zniszczeniu. Zamontowanie go, to inwestycja na wiele lat. Obecnie można dostrzec płyty granitowe w budynkach użyteczności publicznej, które zostały zamontowane nawet 50 lat temu, a wciąż wyglądają perfekcyjnie. Płyty, które wyglądają staro, zwykle wymagają zaledwie odnowienia przy użyciu dopasowanych środków. Dzięki temu mają szansę wyglądać jak nowe. 

Granit jest także odporny na warunki atmosferyczne. Bez problemu może być montowany na zewnątrz. Idealnie sprawdza się do ogrodzeń, elewacji i posadzek. 

Płytki granitowe na taras

Kamień granitowy doskonale sprawdza się na tarasach. Jest odporny na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne, więc nie ma on sobie równych do tego zadania. Klienci systematycznie wspominają o problemach z odpadającymi płytkami gresowymi i ceramicznymi. Jest to spowodowane tym, że płytki są zbyt cienkie, bo posiadają zwykle grubość nie większą, niż 1 cm. Przez to na klej wpływają różne czynniki, głównie częste zmiany temperatury. Wyłożenie płytek granitowych odejmuje nam takich zmartwień, gdyż ich grubość wynosi 2 cm, przez co są dużo cięższe. Przesunięcie samej płyty, nie przyklejonej, może przysporzyć spory problem, więc nie ma tutaj mowy o odpadnięciu. 

Kamień Padang Dark jest doskonałym materiałem, utrzymanym w ciemnoszarym odcieniu. Można powiedzieć, że tylko on posiada tak intensywny kolor wśród granitów, z tego względu jest tak ceniony. Dodatkowym atrybutem granitu Padang Dark jest jego cena. Jego koszt jest naprawdę niski, w porównaniu z innymi kamieniami. 


Zastosowanie płytki granitowe, cena

Płytki granitowe mogą być zastosowane w każdym miejscu. Doskonale sprawdzą się we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Często są wykładane na tarasach. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom- wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki pogodowe, będą służyć przez wiele, długich lat. Kamienny taras może być również wykonany z płyt płomieniowanych. Taki granit posiada antypoślizgową nawierzchnię. Przez co nawet przy najbardziej srogich mrozach, nie będziesz musiał obawiać się o wypadek na płytkach. 

Płytka granitowa przeważnie ma grubość 2 cm. Jest to sporo, przez co klej nie jest odparzany przy wysokich temperaturach. Warto zaznaczyć, że sama waga płyt jest doskonałą podstawą. Kamienne płyty granitowe, które mają grubość 2 cm lub więcej, mogą być osadzone na tradycyjnej podbudowie, a już wtedy będą stabilne. 

Jednak nie tylko na tarasach, granit sprawdza się idealnie. Jest dobrym materiałem na kamienne schody, szczególnie w postaci elementów dociętych na wymiar. 

Zapraszamy do pełnej oferty na płytki granitowe

Waga20 kg
Wymiary60 × 60 × 2 cm
Rodzaj materiału

Granit

Powierzchnia

Powierzchnia płomieniowana

Waga 1 opakowania [kg]

20

Sztuk w opakowaniu

1

Ilość m2 w opakowaniu

0,36

Kolor

Grafitowy

Grubość

2 cm

Format

60×60