Oceanstone.pl » Katalog Produktów » Fornir Kamienny » Panele samoprzylepne » Panel Samoprzylepny Silver Grey 60 x 15 cm
Promocja!

Panel Samoprzylepny Silver Grey 60 x 15 cm

168,30

41 w magazynie

SKU: BAEC-7360C_20191120110359 Kategoria:

Funkcjonalne, a także gustowne rozwiązania w aranżacji pomieszczeń są współcześnie niezwykle doceniane. To właśnie z tego powodu coraz większą popularność zyskują panele samoprzylepne z kamienia naturalnego. Umożliwiają one bowiem szybką, łatwą i piękną ozdobę ścian, a poza tym dostępne są w wielu rozmaitych kolorach. Warto rozważyć zakup tego typu produktu, aby móc skorzystać z jego licznych zalet.

Panel samoprzylepny Silver Grey

Panel samoprzylepny wyprodukowany jest z cienkiej warstwy naturalnego kamienia. Stosuje się go we wnętrzach, a jego montaż jest bardzo prosty. Ponadto, jest on lekki, poręczny i dość giętki, co tym bardziej ułatwia jego wykorzystanie. To doskonały sposób na udekorowanie ściany i urządzenie przestrzeni w praktycznie dowolnym stylu. Decydując się na kupno tego rodzaju produktu, klient nie musi martwić się o nic więcej – ze względu na to, że panel jest samoprzylepny, odpada kwestia zaprawy lub kleju.

Zastosowanie panelu samoprzylepnego

Produkt ten stosuje się praktycznie w jakichkolwiek wnętrzach na wielu różnych powierzchniach – wykończonych farbą ścianach, płytach gipsowych czy płytkach ceramicznych. Panelami samoprzylepnymi bez problemu można udekorować salon, gabinet, jak również sypialnię, gdzie umożliwiają stworzenie niezwykłej atmosfery elegancji. W kuchni warto użyć ich na przykład do wykończenia ściany pod wiszącymi szafkami. Z powodzeniem wykorzystuje się je również w saunach lub łazienkach, gdyż wilgoć nie wpływa na nie negatywnie. Sprawdzą się też jako fantastyczna dekoracja ścian na korytarzu albo przedpokoju. Możliwości jest dużo, da się zatem w zasadzie dowolnie opracowywać niepowtarzalne aranżacje z panelem samoprzylepnym w roli głównej.

panele samoprzylepne – montaż

Montaż produktu jest bardzo prosty. Przygotowanie podłoża sprowadza się praktycznie jedynie do wytarcia z niego kurzu. Następnie trzeba wykonać wymagane pomiary, a później można wziąć się do pracy. Wystarczy usunąć z panelu jego część zabezpieczającą i precyzyjnie przyłożyć go do ściany, mocno przyciskając. Ewentualne przycinanie produktu najszybciej będzie wykonać przy zastosowaniu szlifierki kątowej lub piły ukośnicy. Gdyby stało się tak, że jakiś panel zostanie krzywo przyklejony, nie ma powodu do obaw – da się odkleić go, używając szpachelki, po czym przykleić go na nowo, posmarowawszy go najpierw klejem montażowym. I tyle! Proces ten jest tak nieskomplikowany, że niemal każdy bez problemu go opanuje.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na panele samoprzylepne 

Waga4,3 kg