Oceanstone.pl » Katalog Produktów » Fornir Kamienny » Panele samoprzylepne » Panel Samoprzylepny Ocean Black 60 x 15 cm
Promocja!

Panel Samoprzylepny Ocean Black 60 x 15 cm

168,30

30 w magazynie

SKU: BAEC-7360C_20191120110247 Kategoria:

Praktyczne, a także gustowne rozwiązania w urządzaniu pomieszczeń są w dzisiejszych czasach niebywale lubiane. To właśnie z tego powodu coraz bardziej popularne są samoprzylepne panele z kamienia naturalnego. Umożliwiają one bowiem szybką, łatwą i piękną ozdobę ścian, a ponadto występują w wielu różnych wzorach. Warto rozważyć zakup tego typu produktu, aby móc skorzystać z jego licznych zalet.

Panel samoprzylepny Ocean Black

Panel samoprzylepny to po prostu cienka warstwa naturalnego kamienia. Stosuje się go we wnętrzach, a kładzenie go jest niezwykle proste. Poza tym, cechuje się on lekkością, poręcznością i stosunkową giętkością, co jeszcze bardziej ułatwia jego używanie. To rewelacyjny sposób na udekorowanie ściany i urządzenie przestrzeni w niemal jakimkolwiek stylu. Decydując się na zakup takiego artykułu, nie trzeba troszczyć się o nic innego – ze względu na to, że panel jest samoprzylepny, wykluczona zostaje kwestia zaprawy oraz kleju.

Zastosowanie panelu samoprzylepnego 

Produkt ten nadaje się do stosowania praktycznie we wszystkich pomieszczeniach na rozmaitych powierzchniach – wykończonych farbą ścianach, płytkach ceramicznych lub gipsowych płytach. Panelami samoprzylepnymi bez problemu da się odmienić salon, sypialnię i gabinet, gdzie umożliwiają stworzenie fantastycznej atmosfery elegancji. W kuchni dobrym pomysłem będzie użycie ich na przykład do wykończenia ścian pod wiszącymi szafkami. Nierzadko wykorzystuje się je także w saunach czy łazienkach, gdyż wilgoć ich nie niszczy. Sprawdzą się też jako efektowna dekoracja ścian na korytarzu lub przedpokoju. Możliwości jest naprawdę wiele, da się zatem właściwie dowolnie wymyślać unikalne aranżacje z wykorzystaniem panelu samoprzylepnego.

Panele samoprzylepne – montaż

Zamontowanie produktu nie jest zbyt skomplikowane. Przygotowanie podłoża sprowadza się w zasadzie tylko do wytarcia z niego kurzu. Potem trzeba przeprowadzić odpowiednie pomiary, a później można zabrać się do pracy. Wystarczy usunąć z panelu jego część zabezpieczającą i idealnie równo przymocować go do ściany, silnie dociskając. Ewentualne docinanie produktu najlepiej wykonać przy zastosowaniu szlifierki kątowej lub piły ukośnicy. Jeżeli jakiś panel zostanie źle zamocowany, nie ma powodu do zdenerwowania – można odkleić go, używając szpachli, a następnie przykleić go ponownie, smarując go uprzednio klejem montażowym. I to wszystko! Proces ten jest tak nieskomplikowany, że chyba każdy bez problemu da sobie z nim radę.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na panele samoprzylepne 

Waga4,3 kg