Oceanstone.pl » Katalog Produktów » Fornir Kamienny » Panele samoprzylepne » Panel Samoprzylepny Mint White 60 x 15 cm

Panel Samoprzylepny Mint White 60 x 15 cm

207,90

Brak w magazynie

SKU: BAEC-7360C_20191120110501 Kategoria:

Przystępne, a zarazem eleganckie rozwiązania w aranżacji przestrzeni są współcześnie niebywale cenione. To właśnie dlatego coraz większą popularność zyskują samoprzylepne panele z kamienia naturalnego. Umożliwiają one bowiem szybką, nieskomplikowaną i efektowną ozdobę ścian, a do tego dostać je można w wielu zróżnicowanych kolorach. Dobrym pomysłem będzie więc rozważenie zakupu takiego produktu, aby móc cieszyć się jego licznymi zaletami.

Panel samoprzylepny Mint White

Panel samoprzylepny wyprodukowany jest z bardzo cienkiej warstwy naturalnego kamienia. Nadaje się on do stosowania we wnętrzach, a montowanie go jest niezwykle proste. Ponadto, cechuje się on lekkością, poręcznością i stosunkową giętkością, co czyni jego używanie jeszcze bardziej przystępnym. To świetny sposób na ozdobienie ściany i zaaranżowanie pomieszczenia w praktycznie jakimkolwiek stylu. Decydując się na kupno tego rodzaju artykułu, klient nie musi martwić się o nic więcej – jako że panel jest samoprzylepny, wyeliminowana zostaje sprawa zaprawy czy kleju.

Panel Samoprzylepny – zastosowanie

Produkt ten stosuje się właściwie w jakichkolwiek pomieszczeniach na różnego rodzaju powierzchniach – pomalowanych ścianach, płytkach ceramicznych czy też gipsowych płytach. Panelami samoprzylepnymi łatwo da się odmienić salon, sypialnię i gabinet, gdzie pozwolą stworzyć unikalną atmosferę elegancji. W kuchni warto użyć ich na przykład do wykończenia ściany między szafkami. Z powodzeniem wykorzystuje się je także w saunach oraz łazienkach, gdyż wilgoć im nie szkodzi. Sprawdzą się też jako fantastyczna dekoracja ścian na przedpokoju lub korytarzu. Pomysłów jest dużo, da się więc w zasadzie bez ograniczeń projektować unikalne aranżacje z panelem samoprzylepnym w roli głównej.

Panel Samoprzylepny z kamienia naturalnego- montaż 

Zamontowanie produktu nie jest zbyt skomplikowane. Przygotowanie podłoża sprowadza się praktycznie jedynie do wytarcia z niego kurzu. Następnie należy wykonać odpowiednie pomiary, a później można wziąć się do pracy. Wystarczy oderwać od panelu jego część zabezpieczającą i precyzyjnie przymocować go do ściany, mocno dociskając. Potrzebne docinanie produktu najlepiej wykonać przy wykorzystaniu szlifierki kątowej albo piły ukośnicy. Jeśli jakiś panel zostanie źle przyklejony, nie ma powodu do zmartwień – da się odkleić go, używając szpachli, po czym przykleić go ponownie, posmarowawszy go wcześniej klejem montażowym. I tyle wystarczy! Proces ten jest tak nieskomplikowany, że niemal każdy bez problemu da sobie z nim radę.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na panele samoprzylepne 

Waga4,3 kg