Oceanstone.pl » Katalog Produktów » Fornir Kamienny » Panele samoprzylepne » Panel Samoprzylepny London 60 x 15 cm

Panel Samoprzylepny London 60 x 15 cm

207,90

Brak w magazynie

SKU: BAEC-7360C_20210319162836 Kategoria:

Praktyczne, a zarazem modne rozwiązania w aranżacji pomieszczeń są w dzisiejszych czasach niezwykle cenione. To właśnie z tej przyczyny coraz częściej stosowane są samoprzylepne panele z kamienia naturalnego. Umożliwiają one bowiem szybką, nieskomplikowaną i efektowną ozdobę ścian, a poza tym dostępne są w wielu zróżnicowanych kolorach. Dobrym pomysłem będzie więc zastanowienie się nad zakupem takiego produktu, aby móc zachwycić się jego licznymi zaletami.

Panel samoprzylepny Silver Galaxy

Panel samoprzylepny to po prostu cienka warstwa naturalnego kamienia. Używa się go we wnętrzach, a montowanie go jest bardzo proste. Ponadto, cechuje się on lekkością, poręcznością i elastycznością, co tym bardziej ułatwia jego wykorzystanie. To doskonały sposób na udekorowanie ściany i zaaranżowanie pokoju w niemal dowolnym stylu. Kupując taki artykuł, klient nie musi troszczyć się o nic więcej – ze względu na to, że panel jest samoprzylepny, wykluczona zostaje kwestia zaprawy czy kleju.

Panel samoprzylepny z kamienia naturalnego – zastosowanie

Produkt ten stosuje się w zasadzie we wszystkich wnętrzach na zróżnicowanych powierzchniach – pomalowanych ścianach, płytach gipsowych czy płytkach ceramicznych. Panelami samoprzylepnymi łatwo da się udekorować salon, gabinet, a także sypialnię, gdzie umożliwiają stworzenie niezwykłej atmosfery stylu. W kuchni warto użyć ich na przykład do ozdoby ścian między szafkami. Z powodzeniem wykorzystuje się je także w saunach lub łazienkach, ponieważ wilgoć im nie zagraża. Sprawdzą się też jako efektowna dekoracja ścian na przedpokoju albo korytarzu. Możliwości jest dużo, da się więc właściwie bez ograniczeń projektować niepowtarzalne aranżacje z wykorzystaniem panelu samoprzylepnego.

Montaż paneli samoprzylepnych

Montaż produktu jest bardzo prosty. Przygotowanie podłoża sprowadza się w zasadzie jedynie do wytarcia z niego kurzu. W kolejnym kroku należy przeprowadzić niezbędne pomiary, a później można wziąć się do pracy. Wystarczy usunąć z panelu jego część ochronną i dokładnie przyłożyć go do ściany, należycie przyciskając. Ewentualne docinanie produktu najprościej będzie wykonać przy zastosowaniu szlifierki kątowej bądź piły ukośnicy. Gdyby stało się tak, że któryś panel zostanie źle przyklejony, nie ma powodu do zmartwień – da się oderwać go, używając szpachli, po czym przykleić go na nowo, posmarowawszy go najpierw klejem montażowym. I tyle wystarczy! Montaż jest tak prosty, że niemal każdy bez spokojnie go opanuje.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na panele samoprzylepne 

Waga4,3 kg