Oceanstone.pl » Katalog Produktów » Fornir Kamienny » Panele samoprzylepne » Panel Samoprzylepny Copper 60 x 15 cm
Promocja!

Panel Samoprzylepny Copper 60 x 15 cm

168,30

68 w magazynie

SKU: BAEC-7360C_20191120105130 Kategoria:

Panel samoprzylepny Copper 

Panel samoprzylepny wykonany został z cienkiej warstwy naturalnego kamienia. Nadaje się on do stosowania we wnętrzach, a jego montaż jest niezwykle prosty. Ponadto, cechuje się on małą wagą, poręcznością i stosunkową giętkością, co tym bardziej ułatwia jego używanie. To doskonały sposób na odmienienie wyglądu ściany i zaaranżowanie przestrzeni w praktycznie dowolnym stylu. Decydując się na zakup tego rodzaju artykułu, klient nie musi martwić się o nic więcej – ze względu na to, że panel jest samoprzylepny, wyeliminowana zostaje sprawa zaprawy czy kleju.

Panel samoprzylepny – gdzie można stosować ?

Artykuł ten nadaje się do stosowania praktycznie we wszystkich wnętrzach na zróżnicowanych powierzchniach – pomalowanych ścianach, płytkach ceramicznych czy też gipsowych płytach. Panelami samoprzylepnymi bez problemu można udekorować sypialnię, salon lub gabinet, gdzie umożliwiają stworzenie fantastycznej atmosfery elegancji. W kuchni dobrym pomysłem będzie użycie ich na przykład do ozdoby ścian pod wiszącymi szafkami. Często wykorzystuje się je również w saunach lub łazienkach, jako że wilgoć ich nie niszczy. Sprawdzą się też w postaci fantastycznej dekoracji ścian na korytarzu albo przedpokoju. Pomysłów jest naprawdę wiele, da się zatem w zasadzie bez ograniczeń opracowywać niepowtarzalne aranżacje z panelem samoprzylepnym w roli głównej.

Panele samoprzylepne – montaż 

Zamontowanie produktu nie jest zbyt kłopotliwe. Zadbanie o podłoże sprowadza się praktycznie jedynie do wyczyszczenia go z kurzu. Potem należy wykonać odpowiednie pomiary, a później można przystąpić do pracy. Wystarczy usunąć z panelu jego część chroniącą i idealnie równo przykleić go do ściany, silnie przyciskając. Ewentualne docinanie produktu najszybciej będzie wykonać przy zastosowaniu szlifierki kątowej bądź piły ukośnicy. Jeśli jakiś panel zostanie krzywo zamocowany, nie ma powodu do zmartwień – można odkleić go, używając szpachelki, a następnie przykleić go jeszcze raz, smarując go uprzednio klejem montażowym. I to wszystko! Montaż jest tak nieskomplikowany, że niemal każdy bez problemu da sobie z nim radę.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na panele samoprzylepne 

Waga4,3 kg