Oceanstone.pl » Katalog Produktów » Fornir Kamienny » Panele samoprzylepne » Panel Samoprzylepny Burning Forest 60 x 15 cm
Promocja!

Panel Samoprzylepny Burning Forest 60 x 15 cm

168,30

16 w magazynie

SKU: BAEC-7360C Kategoria:

Przystępne, a także stylowe rozwiązania w urządzaniu pomieszczeń są współcześnie niebywale doceniane. To właśnie z tego powodu coraz częściej stosowane są samoprzylepne panele z kamienia naturalnego. Umożliwiają one bowiem szybką, łatwą i robiącą wrażenie ozdobę ścian, a dodatkowo dostępne są w wielu rozmaitych kolorach. Dobrym pomysłem będzie więc rozważenie zakupu takiego produktu, aby móc skorzystać z jego licznych zalet.

Panel samoprzylepny Burning Forest

Panel samoprzylepny to po prostu cienka warstwa naturalnego kamienia. Nadaje się on do stosowania we wnętrzach, a montowanie go jest niezwykle proste. Co więcej, cechuje się on małą wagą, poręcznością i elastycznością, co tym bardziej ułatwia jego wykorzystanie. To doskonały sposób na ozdobienie ściany i zaaranżowanie pomieszczenia w niemal jakimkolwiek stylu. Decydując się na zakup takiego artykułu, klient nie musi kłopotać się o nic innego – jako że panel jest samoprzylepny, odpada kwestia zaprawy lub kleju.

Panel Samoprzylepny – zastosowanie

Produkt ten stosuje się praktycznie we wszystkich wnętrzach na różnego rodzaju powierzchniach – malowanych ścianach, płytkach ceramicznych lub gipsowych płytach. Panelami samoprzylepnymi łatwo da się odświeżyć salon, gabinet, jak również sypialnię, gdzie pozwolą stworzyć fantastyczną atmosferę stylu. W kuchni warto użyć ich na przykład do wykończenia ścian pod wiszącymi szafkami. Często wykorzystuje się je również w saunach lub łazienkach, gdyż wilgoć nie wpływa na nie negatywnie. Sprawdzają się też w postaci pięknej dekoracji ścian na korytarzu albo przedpokoju. Możliwości jest dużo, można zatem niemal dowolnie wymyślać oryginalne aranżacje z wykorzystaniem panelu samoprzylepnego.

Panel Samoprzylepny – montaż 

Zamontowanie produktu nie jest zbyt skomplikowane. Zadbanie o podłoże sprowadza się w zasadzie jedynie do przetarcia go z kurzu. Po tym zabiegu trzeba wykonać wymagane pomiary, a później można wziąć się do pracy. Wystarczy usunąć z panelu jego część zabezpieczającą i idealnie równo przykleić go do ściany, silnie przyciskając. Potrzebne docinanie produktu najprościej będzie wykonać przy wykorzystaniu szlifierki kątowej bądź piły ukośnicy. Jeżeli jeden z paneli zostanie źle zamocowany, nie ma powodu do obaw – można odkleić go, używając szpachelki, po czym przykleić go ponownie, posmarowawszy go najpierw klejem montażowym. To wszystko! Montaż jest tak nieskomplikowany, że właściwie każdy bez problemu go opanuje.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na panele samoprzylepne 

Waga4,3 kg